Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | Nettikilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Tampereen BK IMP

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Tampereen BK Sami Mäki Perjantai, 21.10.2022 18:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 20.10.2022 23:00 Svenska Klubben 15+2€/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Merja Lautala (3072)
Kouvolan BkOuti Forsman (2928)
Kotkan Bk
2Elina Tähkäpää (3253)
TammerbridgeAntti Lehtinen (3102)
Tampereen bk
3Markku Lähteenoja (1448)
SavutonMirja Mäntylä (1039)
Tammerbridge
4Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeMarko Ketola (1588)
Tampereen bk
5Clas Nyberg (1167)
Vasa bkJouni Juuri-Oja (1440)
Jbk
6Anne Tallgren (2887)
Rauman BKMarko Tallgren (2888)
Rauman BK
7Karoliina Koivu (1899)
Jyväskylän BkOskari Koivu (2718)
Jyväskylän Bk
8Petteri Nieminen ()
JyväskyläMika Kyngäs ()
Jyväskylä
9Vuokko Rounioja (1774)
TammerbridgeSami Mäki (2804)
Tampereen Bk
10Teija Tuomi (1809)
TammerbridgeRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
11Aivi-Tiina Veräväinen (1072)
TammerbridgeKalevi Marjamäki ()
Tammerbridge
12Tatu Sammalisto (1109)
TammerbridgeElina Laukkanen (1062)
Tammerbridge
13Tatu Heikkinen ()
Lappeenrannan BKPasi Suominen ()
Tammerbridge
14Marko Rinkinen (2330)
KajaaniAri Kyllönen (2326)
Kajaani
15Marita Mannila-Savola (1076)
Tampereen BKNina ranne (1413)
Tampereen BK
16Sari Pelttari (1692)
TammerbirdgeJari Laakso ()
Salon bk
17Harri Huotari (1566)
Tammerbridge Riitta Jaakonaho (2859)
Tammerbridge
18Sini Alatalo ()
TammerbridgeKaisa Tuisku ()
Tammerbridge
19Kari Noponen (1092)
B19Jorma Sipilä (2957)
B19
20Hulda Nyberg (1348)
Vasa BkVesa Fagerlund (1268)
Salon Bk
21Juuso Fagerlund (1298)
B-19Aarne Koivu (2719)
Jyväskylän BK

Yhteensä 21 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun