Suomeksi | På svenska | In English | Feedback | Admin


Tävlingar | Resultat | Onlinetävlingar

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Tammerbridge IMP

Kategori: Silver


Anmälningstiden har gått ut.

Visa alla anmälda | Visa alla tävlingar

Tävlingsinformation

ArrangörTävlingsledareDatumTid
 Tammerbridge Kati Sandström Torsdag, 09.06.2022 18:00
Sista anmälningsdagSista anmälningstidSpelplatsSpelavgift
 08.06.2022 20:00 Svenska Klubben 15 (13+2)€ / pelaaja
Tilläggsinformation
 Laskentamuotona IMP across the field
Resultat
Tävlingens resultat

Anmälda

Nro Spelare 1Klubb Spelare 2Klubb
1Milena Laitala (3121)
Oulun BkHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
2Vilma Noponen (1093)
Kajaanin BkAri Kyllönen (2326)
Kajaanin Bk
3Teija Tuomi ()
TammerbridgeSini Alatalo ()
Tammerbridge
4Jonna Kaminen ()
TammerbridgeRobert Bjurström ()
Tammerbridge
5Vesa Fagerlund (1268)
Salon BKMika Salomaa (1439)
Jyväskylän BK
6Lassi Rajala (1565)
TammerbridgePasi Suominen (1041)
Tammerbridge
7Juuso Fagerlund (1298)
B-19Oskari Koivu ()
Jyväskylän Bk
8Mauri Laasonen (1577)
TammerbridgePerttu Heino (1578)
Tammerbridge
9Tatu Sammalisto (1109)
TammerbridgeMartti Meronen (1219)
Porin Bk
10Riitta Jaakonaho (2859)
TammerbridgeAhti Niku (3103)
Tampereen Bk
11Marko Ketola (1588)
Tampereen BKKati Sandström (1001)
Turun BK
12Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeVesa Pekkanen (2567)
Savuton
13Vuokko Rounioja (1774)
TammerbridgeSylvia Cederberg-Kola (3081)
Tampereen bridgekerho
14Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk
15Anni Mäkelä (1849)
B-55Antti Lehtinen (3102)
Tampereen bk
16Kaisa Tuisku (2848)
TammerbridgeOlli-Pekka Hinkkanen (2057)
Tammerbridge
17Markku Kiander (1424)
Tampereen BkSami Mäki (2804)
Tampereen Bk
18Elina Laukkanen (1062)
TammerbridgeMirja Mäntylä (1039)
Tammerbridge
19Matias Ala-Sunila (3194)
TammerbridgeLeo Enwald (3195)
Tammerbridge
20Kari Noponen (1092)
B19Jorma Sipilä (2957)
B19
21Marita Mannila-Savola (1076)
Tampereen BKNina Ranne (1413)
Tampereen BK
22Markku Pekkinen (1829)
B-55Jorma Valta (1145)
Jyväskylän BK
23Vesa Leinonen (1668)
Ähtärin BKMartta Heino (1017)
Jyväskylän BK
24Veijo Nikkanen (1270)
TammerbridgeElina Tähkäpää (3253)
Tammerbridge
25Tatu Heikkinen ()
LPR BridgeArtturi Mäki-Maukola ()
TammerBridge
26Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeJussi Pölkki (1090)
Tampereen bk
27Harri Huotari (1566)
TammerbridgeMika Kiiskinen (1426)
Tampereen BK

Yhteensä 27 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun