Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | Nettikilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-parikilpailu FINAALI, 2-pvä

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Kati Sandström Lauantai, 20.11.2021 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 06.10.2021 12:00 Bridge Areena 100 €/pari
Lisätietoja
 

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Kauko Koistinen (1438)
B-55Clas Nyberg (1167)
Vasa Bk
2Erik Hansson (1464)
Kulo Bridge Mauri Saastamoinen (1831)
Kulo Bridge
3Joakim Fabritius (1159)
Savuton Seppo Räsänen (1444)
Savuton
4Raimo Raunto (1036)
Savuton Jaakko Elokorpi (1684)
Savuton
5Petri Ukkonen (1127)
EtiäisetJohan Lindén (1163)
Savuton
6Pia Erkkilä (1115)
TOPPIRaija Tuomi (1332)
Tapiolan Trikki
7Jari Salonen (1175)
Kulo BridgeMika Karjalainen (1073)
B-55
8Jouko Paganus (1445)
EtiäisetOlli Puurtinen (1696)
B-55
9Taru Suppula (1100)
TOPPIJussi Tamminen (1320)
B-55
10Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
11Heikki Lehtinen (1030)
Tapiolan TrikkiChrister Ekström (1764)
AV
12Tatu Heikkinen (2648)
Lappeenrannan BkMarkku Pekkinen (1549)
B-55
13Janne Tuononen (2648)
Lahden BkJuhani Pennanen (1549)
Lahden Bk
14Anni Mäkelä (1849)
B-55Meri Korhonen (1374)
Tammerbridge
15Pirkko Leander (1346)
TOPPIKalevi Paavola (1242)
TOPPI
16Maria Tulonen (1345)
Lahden BkEija Tornio (1574)
Lahden Bk
17Jonatan Gröndahl (3043)
Porvoon BkPetri Lindqvist (2538)
Porvoon Bk
18Paula Nurmi (1216)
Tapiolan TrikkiMerja Viitasalo (1762)
Tapiolan Trikki
19Agneta Berglund (1091)
AVMartin Arle (1162)
AV
20Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän BkAntti Aimala (2735)
Kotkan Bk
21Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkVesa Fagerlund (1268)
Salon Bk
22Kurt-Erik Häggblom (1505)
ÅBKTeodor Velkov (1099)
Porin Bk
23Mika Salomaa (1439)
Jyväskylän BkPekka Viitasalo (1094)
Tapiolan Trikki
24Olli Rahi (1325)
Porin BkTimo Ollila (1113)
Porin Bk
25Annu Laukkanen (1278)
Turun BkJarmo Laakso (1365)
Salon Bk
26Gabriella Ahlvik (2197)
AVKarri Kupari (2170)
AV
27Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
28Anne Vesanen (2941)
Salon BkHenrik Laaksonen (2837)
Salon Bk
29Henrik Solin (3132)
ÅBKVarpu Honkakoski (1254)
Salon Bk
30Jorma Valta (1145)
Jyväskylän BkLasse Utter (1013)
Jyväskylän Bk
31Olli Perkiö (1139)
Pieksämäen BkJanne Ekholm (1401)
Lahden Bk
32Janne Seppälä (1007)
KuBKPekka Söderlin (1226)
KuBK
33Liisa Jalkanen (1077)
KuBKJarmo Reinikainen (1706)
KuBK
34Juha Arponen (1962)
Pieksämäen BkMatti Laaksonen (1833)
Pieksämäen Bk

Yhteensä 34 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun