Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Janne Seppälän 50v. juhlakilpailu

Kategoria: Hopea


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
  Liisa Jalkanen ja Timo Sairanen Lauantai, 28.11.2020 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 26.11.2020 21:00 Puijon torniravintola, Kuopio 
Lisätietoja
 Kilpailuun mahtuu korkeintaan 100 osallistujaa.

Ilmoittautuneet

Nro PelaajaKerho
1Janne Seppälä (1007)
Kuopio
2Petteri Nieminen (3068)
Jyväskylä
3Marko Rinkinen (2330)
Kajaani
4Vilma Noponen (1093)
Kajaani
5Piia Ruottinen (1010)
Jyväskylä
6Aapo Nieminen ()
Jyväskylä
7Ari Kyllönen (2326)
Kajaani
8Reko Märsylä (1453)
Vasa Bk
9Reetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
10Liisa Jalkanen (1077)
KuBk
11Pekka Söderlin (1226)
KuBk
12Juhani Sutinen (1067)
KuBK
13Petteri Pirhonen ()
PuB
14Kari Varto ()
Puijon Bridge
15Pekka Marjamaa ()
PuB
16Jari Kemppainen (1602)
KuBK
17Yrjö Tolvanen ()
KuBK
18Jarmo Reinikainen ()
KuBK
19Janne Rautanen (2717)
Vasa Bk
20Matti Laaksonen ()
Pmk bk
21Ilmo Jäppinen ()
Pmk
22Martti Meronen ()
Turku
23Elina Laukkanen ()
Tre
24Sanna Kitti (1149)
Vasa BK
25Martta Haukipuro (2193)
KuBK
26Janne Haukipuro (2193)
KuBK
27Panu Kekäle ()
Kuopio
28Pekka Heikkilä ()
Kajaanin BK
29Risto Lähteenmäki ()
KuBk
30Hannu Luhtala ()
Tampere
31Pasi Suominen ()
Tampere
32Juha Luostarinen (1009)
Kajaani
33Arttu Pyhäluoto ()
Kuopio
34Matti Hanski ()
Kuopio
35Riikka Pyhäluoto ()
Kuopio
36Hulda Nyberg ()
Tampere
37Pia Erkkilä ()
TOPPI
38Riku Erkkilä ()
TOPPI
39Timo Pohjola (1996)
KuBk
40Tanja Oinonen ()
Jyväskylä
41Matti Tapaninen ()
Kajaani
42Teija Tuomi ()
Tampere
43Clas Nyberg ()
Vaasa
44James Tuhkanen ()
Kajaani
45Päivi Hämäläinen ()
Jyväskylä
46Robert Bjurström ()
Tre
47Markku Mikkola ()
Kuopio
48Pekka Eerikäinen ()
Kuopio
49J-E Mattfolk (2694)
VBK
50Kari Ikonen ()
KuBK
51Petri Pulkkinen ()
Kajaani
52Osmo Haljoki ()
Oulu
53Arto Peuraniemi ()
Rovaniemi
54Pasi Kuokkanen ()
Tapiolan Trikki
55Janne Vesterinen ()
Porin Bk
56Tapio Viren ()
JKL
57Finn Wardi (1614)
B-55
58Toivo Tikkanen ()
Puijo/Kouvola
59Mikko Vänni ()
Pori
60Marko Tallgren (2888)
Rauman bk
61Anne Tallgren (2887)
Rauman bk
62Matti Timonen ()
KuBK
63Jonna Kaminen (1586)
Tammerbridge
64Veijo Nikkanen ()
Tammerbridge
65Mika Härkönen ()
Kajaani
66Ilona Vänni ()
Tampere
67Vesa Fagerlund ()
Salo
68Jarmo Rytkönen ()
PmkBk
69Juha Arponen ()
PmkBk
70Mika Laitinen ()
PmkBk
71Ritva Peltomaa (1931)
Porin Bk
72Pirjo Nordström (1738)
Porin Bk
73Tuomo Huovinen (3128)
Puijon Bridge
74Tiilikainen Sakari (2781)
KuBk
75Milko Nuutila ()
Vasa Bk
76Yrjö Karttunen (1759)
KuBK
77Vesa Leinonen (1668)
Ähtäri
78Nina Bagge (2468)
Vasa BK
79Heike Koistinen (2915)
Savuton
80Kauko Koistinen (1438)
B55
81Arttu Sadeharju ()
Seinäjoen BK
82Aku Nieminen (1727)
Seinäjoen BK
83Tatu Heikkinen (1164)
LprBk
84Timo Linnossuo (1490)
ÅBK
85Mika Kyngäs ()
Jyväskylä
86Pertti Tervonen (X)
Kajaani
87Timo Koivunen ()
JBK
88Antti Kauppila ()
OyBk

Yhteensä 88 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun