Suomeksi | På svenska | In English |Feedback | Admin


Tournaments | Results | BBO Tournaments

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Turun Loppiaiskisat Joukkuekilpailu

Category: Silver


Registration for this tournament is closed.

See a list of participants | View all tournaments

Competition info

OrganizerTournament directorDateTime
 Turun Bk Kati Sandström Sunday, 05.01.2020 10:00
Registration ends, dateRegistration ends, timeVenueFee
 04.01.2020 19:00 Turun Seudun TST ry, Kanslerintie 19 60 €/joukkue
Additional information
 Ruokailu: Lounas 10 €/hlö. Muut erikoisruokavaliot paitsi laktoositon tulee ilmoittaa etukäteen emännälle puh 044 700 7426. Linja-autoyhteys Aurakadun pysäkiltä T3 linja-autot nro 32 ja 42 (Pansion/Pernon suuntaan), pois jäänti Maaherrankadun pysäkillä (Kanslerintiellä) nro 1538.
Results
Results of the tournament

Participants

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1Teukan TunaritTeodor Velkov (1099)
Outi Rahi (1293)
Olli Rahi (1325)
Martti Meronen (1219)
Turun Bk
Porin Bk
Porin Bk
Turun Bk
2KarhukoplaArttu Karhulahti (1616)
Clas Nyberg (1167)
Mika Salomaa (1439)
Oskari Koivu (2718)
Salon Bk
Vasa Bk
Jyväskylän Bk
Jyväskylän Bk
3HäjytAku Nieminen (1727)
Arttu Sadeharju (2376)
Mikko Vänni (2815)
Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen Bk
Seinäjoen Bk
Porin Bk
Seinäjoen Bk
4Katin KontitKarri Kupari (2170)
Kati Sandström (1001)
Mikko Nieminen (1354)
Lasse Bergroth (1040)
AV
Turun BK
Turun BK
Salon BK
5IMPeachTeija Tuomi (1809)
Ilona Vänni (14-16)
Vesa Fagerlund (1268)
Vesa Pekkanen (2567)
Akaan
Tammerbridge
Salon
Savuton
6RapahupiHulda Ahonen (1348)
Kari Patana (1059)
Raija Tuomi (1332)
Pia Erkkilä (1115)
Tampereen BK
Jyväskylän Bk
Tapiolan Trikki
Toppi
7Neljä ruusuaMirja Mäntylä (1039)
Elina Laukkanen (1062)
Meri Korhonen (1374)
Anni Mäkelä (1849)
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
B-55
8EikatOlli A. Manni (1361)
Kaj Sundsten (1379)
Markku Pekkinen (1829)
Pekka Uskali (1506)
Turun BK
Åbo BK
B-55
Turun BK
9PojatJari Böling (1504)
Jyrki Lahtonen (1569)
Kurt-Erik Häggblom (1505 )
Timo Linnossuo (1490 )




10PorttiKalervo Aro (1503)
Timo Arppe (1166)
Pasi Lehmus (1355)
Asko Suoranta (1857)
Tbk
Tbk
Salon bk

11KeloJarmo Siekkinen (1295)
Vesa Leinonen (1668)
Seppo Castren (1170)
Arto Keloharju (1106)
TBK
Ähtärin Bk
Savuton
KUB
Mara 0400-189240
12OPMVeijo Nikkanen (1270)
Sari Itäluoma (2858)
Marko Tallgren (2888)
Anne Tallgren (2887)
Tammerbridge
Tammerbridge
Rauman BK
Rauman BK
13MajavavirtaJonna Kaminen ()
Kari Koivisto ()
Robert Bjurström ()
Pasi Suominen ()
Tammerbridge
B-19
Tammerbridge
Tammerbridge
14LimestonesMarja-Liisa Frey ()
Jorma Saari ()
Henrik Solin (3132)
Henrik Laaksonen (2837)
Turun bk
Turun bk
Åbk
Salon bk

Yhteensä 14 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun