Suomeksi | På svenska | In English |Feedback | Admin


Tournaments | Results | BBO Tournaments

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Mixed-SM parikilpailu

Category: Finnish Championship


Registration for this tournament is closed.

See a list of participants | View all tournaments

Competition info

OrganizerTournament directorDateTime
 SBL Sami Mäki Saturday, 31.08.2019 11:00
Registration ends, dateRegistration ends, timeVenueFee
 29.08.2019 18:00 Bridge Areena 25 €/pelaaja
Additional information
 Parin pelaajilla tulee olla SM-kilpailuoikeus ja olla sukupuoli-identiteeteiltään kilpailumääräysten kappaleen 2.3.6 mukaisia.
Results
Results of the tournament

Participants

Nro Player 1Club Player 2Club
1Miia Vesala (1066)
Akaan BKKarri Kupari (2170)
B-55
2Agneta Berglund (1091)
AVMartin Arle (1669)
AV
3Merja Viitasalo (1762)
TrikkiJohan Herrgård (1767)
Otapieti
4Ilona Vänni (1416)
TammerbridgeVesa Fagerlund (1268)
Salon bk
5Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
6Mikko Nieminen (1354)
TBKAnnu Laukkanen (1278)
TBK
7Markku Pekkinen (1829)
B55Raija Tuomi (1332)
Tapiolan Trikki
8Erkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bkPirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan bk
9Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
10Seija Lahtinen (1102)
B-55Jussi Angervo (1101)
B-55
11Carola Tengsröm (1097)
AVLeif-Erk Forsberg (2064)
AV
12Lasse Bergroth (1040)
Salon BkMirja Mäntylä (1039)
Tammerbridge
13Maria Nordgren (1669)
AVPasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan Trikki
14Paula Nurmi (1216)
Tapiolan TrikkiHannu Ojanen (1215)
Otapieti
15Pia Erkkilä (1115)
ToppiKari Engelbarth (1591)
Toppi
16Jonna Kaminen ()
TammerbridgeKari Koivisto ()
B-19
17Alma Koivu (3015)
Jyväskylän bkJuuso Fagerlund (1298)
B-19
18Kate Runeberg (2221)
B-55Christer Björkman (2126)
B-55
19Tatu Heikkinen (1164)
Lappeenranna BKNina Bagge (2468)
Vasa BK
20Anne Vesanen (2941)
Salon BkArvo Priimägi (1382)
Salon Bk
21Patrik Eriksson (1263)
Turun BKKati Sandström (1001)
Turun BK
22Ritva Peltomaa ()
Porin BKOlli Rahi ()
Porin BK
23Gabriella Ahlvik (2197)
AVVesa Pekkanen (2567)
Savuton
24Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
25Sue Bäckström (1118)
SavutonJari Bäckström (1119)
Savuton
26Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeVeijo NIkkanen (1270)
Tammerbridge
27Taru Suppula (1100)
ToppiJussi Tamminen (1320)
B-55
28Anja Tuomi (1330)
Tapiolan TrikkiJukka Pesonen (1096)
B-55
29Gaij Feodoroff (1192)
SavutonMonica Maamies (1534)
B55
30Birgit Bärlund (1152)
AVJohan Lindstedt (1343)
AV
31Outi Rahi (1293)
Porin BKTeodor Velkov (1099)
Turun BK
32Eeva Parviainen ()
B-55Mikko Toivonen ()
Otapieti
33Karoliina Kanniainen (1899)
Jyväskylän BkOskari Koivu (2718)
Jyväskylän Bk
34Kirsi Virtanen (1069)
ToppiMartti Meronen (1219)
Turun bk
35maria Tulonen (1345)
Lahden bkErkki Ollila ()
Lahden bk
36Pirkko Leander (1346)
Toppi Kalevi Paavola (1242)
Toppi
37Pia Petäjä (1350)
Hannu Salminen (2260)
38Risto Pekkanen (2740)
B-55Helinä Hellgren-Pekkanen (2745)
B-55
39Christina Hertzman (1156)
B-55Johan Linden (1163)
Savuton
40Anni Mäkelä (1849)
B-55Juho Granström (1806)
Savuton

Yhteensä 40 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun