Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

36. Tammerbridge Tournament MP-Pari

Kategoria: Kulta


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Tammerbridge Sami Mäki Lauantai, 08.06.2019 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 06.06.2019 21:00 Svenska klubben, Otalavalankatu 9 (16+2)€
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Ari Kyllönen (2326)
Kajaanin BKPasi Suominen (1041)
Tammerbridge
2Sini Alatalo (1012)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
3Teija Tuomi ()
AKAAKirsi Virtanen ()
TOPPI
4Jesse Jäkärä (2724)
B-55Veijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
5Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeKari Koivisto (1428)
B-19
6Antti Saarinen (1436)
TammerbridgeAleksandr Ilikbaev (2911)
Tammerbridge
7Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän BkHermanni Huhtamäki (2891)
Ähtärin Bk
8Elina Laukkanen ()
TammerbridgeJanne Seppälä ()
KuBK
9Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeAnni Mäkelä (1849)
Salon Bk
10Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeJanne Virtanen (1417)
Tammerbridge
11Kaisa Tuisku (2848)
TammerbridgeOlli-Pekka Hinkkanen (2057)
Porin Bk
12Vesa Leinonen (1668)
Ähtärin BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
13Antti Lehtinen (3102)
Tampereen bkLeo Lehtinen (1414)
Tampereen bk
14Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen BkSusanna Yli- Suomu (2342)
Seinäjoen Bk
15Mika Kiiskinen (1426)
Tampereen bridgekerhoHarri Huotari (1566)
Tammerbridge
16Vesa Alatalo (1594)
TammerbridgeToni Juopperi (2743)
OY-Bridge
17Robert Bjurström (1581)
TammerbridgeVesa Pekkanen (2567)
Savuton
18Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
19Alexey Musikhin (1533)
Elena Khonicheva (1516)
20Taru Suppula ()
Toppi Piia Ruottinen ()
JBK
21Patrik Eriksson (1263)
Turun BKKati Sandström (1001)
Turun BK
22Pekka Söderlin (1226)
KuBkJari Bäckström (1119)
Savuton
23Karoliina Kanniainen (1899)
Jyväskylän bkAntti Aimala (2735)
Kotkan bk
24Paula Nurmi (1216)
Tapiolan TrikkiHannu Ojanen (1215)
Otapieti
25Ranan Rimon ()
B19Jarmo Laakso (1365)
Salo Bk
26Markku Pekkinen (1829)
B-55Olli Puurtinen ()
27Tatu Heikkinen (1164)
Lappeenrannan BkArto Puumalainen (1082)
Lappeenrannan Bk
28Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk
29Martta Heino (1017)
JyBKToivo Tikkanen (1004)
KvlBK
30Asko Peltola (1579)
TammerbridgeVuokko Rounioja (1774)
Tammerbridge ei og
31Janne Vesterinen ()
Porin BKMarko Ketola ()
Tampereen Bk
32Kari Noponen (1092)
B-19Jorma Sipilä (2957)
B-19
33Tommi Metsämäki (2002)
H.K.Y:n Bk Mikko Koli (1954)
Tammerbridge
34Timo Toivila (2892)
Turun BKHenrik Solin (3132)
Åbo BK
35Juhani Huhtamäki (2043)
Ähtärin BKElias Rinne (1125)
Ähtärin BK
36Tero Topra (1798)
KUBJarkko Kortemäki (1799)
KUB
37Aarne Koivu ()
Jyväskylän bkTero Koivu (1441)
Jyväskylän bk

Yhteensä 37 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun