Suomeksi | På svenska | In English |Feedback | Admin


Tournaments | Results | BBO Tournaments

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Tammerbridge 60-vuotta juhlaillallinen

Category: Side event


Registration for this tournament is closed.

See a list of participants | View all tournaments

Competition info

OrganizerTournament directorDateTime
 Tammerbridge  Saturday, 26.01.2019 19:00
Registration ends, dateRegistration ends, timeVenueFee
 20.01.2019 14:30 Puistotorni, juhlatila Konsu, Hämeenpuisto 28, 33200 Tampere 30 eur/osallistuja
Additional information
 Veijo Nikkanen 050 5648 774 tai Pasi Suominen 040 5451 322. Illallisen pääruokana on kala. Ilmoita erityisruokavaliotoiveet Vesa Alatalolle 040 4484 836

Participants

Nro PelaajaKerho
1Veijo Nikkanen ()
Tammerbridge
2Vesa Alatalo ()
Tammerbridge
3Sari Pelttari ()
Tammerbridge
4Sini Alatalo ()
Tammerbridge
5Pasi Suominen ()
Tammerbridge
6Harri Huotari ()
Tammerbridge
7Robert Bjurström ()
Tammerbridge
8Jonna Kaminen ()
Tammerbridge
9Sari Itäluoma ()
Tammerbridge
10Jyrki Kimmel ()
N/A
11Pertti Huuskonen ()
N/A
12Markus Virta ()
N/A
13Petri Ihalainen ()
N/A
14Jari Jokinen ()
N/A
15Markku Pekkinen ()
16Riitta Jaakonaho ()
Tammerbridge
17Taru Suppula ()
TOPPI
18Jussi Tamminen ()
B-55
19Hannu Luhtala ()
Tammerbridge
20Pirjo Nordström ()
Porin bk
21Ritva Peltomaa ()
Porin bk
22Ilona Vänni ()
Tammerbridge
23Kimmo Kotiniemi ()
Porin Bk
24Olli-Pekka Hinkkanen ()
Porin Bk
25Reetta Rekonen ()
Vasa Bk
26Reko Märsylä ()
Vasa Bk
27Vesa Leskelä ()
Otapieti
28Kirsi Virtanen ()
29Pasi Kuokkanen ()
SBL
30Martti Meronen ()
SBL
31Arttu Karhulahti ()
32Vesa Fagerlund ()
33Sanna Kitti ()
Vasa BK
34Olavi Kivipensas ()
35Nina Tyni ()
Tammerbridge
36Janne Virtanen ()
Tammerbridge
37Piia Ruottinen ()
JBK
38Petteri Nieminen ()
JBK
39Marko Ketola ()
Tampereen BK
40Anne Tallgren ()
41Marko Tallgren ()
42Janne Seppälä ()
Kbk
43Meri Korhonen ()
Tammerbridge
44Artturi Mäki-Maukola ()
Tampereen bk
45Päivi Salonen ()
Porin BK
46Esa Halminen ()
Porin BK
47Anni Mäkelä ()
48Riku Mattila ()
Salon Bk
49Elina Laukkanen ()
Tammerbridge
50Mika Akkanen ()
Tammerbridge
51Kaisa Tuisku ()
Tammerbridge
52J-E Mattfolk ()
Vasa bk
53Janne Rautanen ()
Vasa bk
54Kaarisola Kirsi ()
Tammerbridge
55Jussi Pölkki ()
56Auli Ferm (1593)
Tammerbridge
57Ahti Niku ()
58Vuokko Rounioja ()
Tammerbridge
59Kati Sandströn (1001)
Turun BK
60Aivi-Tiina Veräväinen ()
61Aleksandr Ilikbaev ()
Tammerbridge
62Jonny Barman ()
Ekenäs Bk
63Anders Johansson ()
Ekenäs Bk
64Toni Juopperi ()
OY-bridge
65Timo Tero ()
OY-bridge
66Kalevi Marjamäki ()
Tammerbridge
67Henrik Hisinger ()
BK Slam
68Birgitta Hisinger ()
BK Slam
69Janne Vesterinen ()
70Mikko Vänni ()
71Oskari Koivu ()
Jyväskylän Bk
72Seppo Sauvola ()
OY-Bridge
73Mika Sandström ()
Tammerbridge
74Jarmo Laakso ()
Salon Bk
75Juha Luostarinen ()
Kajaanin BK
76Jari Laakso ()
Salon Bk
77Ari Pöppönen ()
Kajaanin BK

Yhteensä 77 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun