Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-Mixed Joukkuekilpailu

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Sami Mäki Sunnuntai, 02.09.2018 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 31.08.2018 18:00 Bridge Areena 100 €/joukkue
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1Marilyn jämätMirja Mäntylä (1039)
Lasse Bergroth (1040)
Maria Mylläri (2891)
Olavi Kivipensas (1808)
Tammerbridge
Salon Bk
H6
Turun Bk
2Le BlåGabriella Ahlvik ()
Teija Tuomi ()
Karri Kupari ()
Riku Mattila ()
Hangö Bk
Akaan Bk
B-55
H6
3VolnaAlexandra Nikitina (1509)
Viacheslav Gusev (1451)
Elena Khonicheva (1516)
Alexey Musikhin (1533)
Savuton
Savuton
Savuton
B-19
4Arenaria interpresKari Engelbarth ()
Pia Erkkilä ()
Raija Tuomi ()
Pekka Viitasalo ()




5Ave MariaAgneta Berglund (1091)
Martin Arle (1162)
Maria Nordgren (1669)
Pasi Kuokkanen (1405)
AV
AV
AV
Tapiolan Trikki
6kartanoMerja Viitasalo (1762)
Carola Tengström (1097)
Fred Sundwall (1098)
Johan Herrgård (1767)
Tapiolan trikki
AV
AV
AV
7M's & M'sSanna Kitti ()
Mika Salomaa ()
Kirsi Virtanen ()
Markku Pekkinen ()
Vasa BK
Jyväskylän BK
TOPPI
B-55
8Ei enää neljäsTiina Elsinen (1147)
Antti Elsinen (1148)
Anni Mäkelä (1849)
Christer Björkman (2126)
B-55
B-55
Salon BK
B-55
9SUESue Bäckström (1118)
Jari Bäckström (1119)
Heike Koistinen ()
Kauko Koistinen ()




10KateKate Runeberg (2221)
Jukka Pesonen (1096)
Seija Lahtinen (1102)
Jussi Angervo (1101)
B-55
B-55
B-55
B-55
11SlamdunkTatu Heikkinen ()
Elina Laukkanen ()
Hannu Ojanen ()
Paula Nurmi ()
LprBk
Tammerbridge
Otapieti
Tapiolan Trikki
12En tiedä vieläKati Sandström (1001)
Olli Rahi (1325)
Outi Rahi (1293)
Teodor Velkov (1099)
Turun BK
Porin BK
Porin BK
Turun BK
13JoogalentäjätMeri Korhonen ()
Hannu Luhtala ()
Jonna Kaminen ()
Kari Koivisto ()
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
B-19
14VictoremEeva Parviainen (1142)
Mikko Toivonen ()
Christina Hertzman (1156)
Johan Linden (1163)
B-55

B-55
Savuton
15UtterLasse Utter (1013)
Martta Heino (1017)
Pirjo Juuri-Oja (1316)
Erkki Juuri-Oja (1317)
Jyväskylän bk
Jyväskylän bk
Kotkan bk
Kotkan bk
16Leikkaajat ja leikatutVesa Fagerlund (1268)
Ilona Vänni (1416)
Juuso Fagerlund (1298)
Alma Koivu (3015)
Tampereen Bk
Tammerbridge
B-19
Akaan bk
17FabmaschMarianne Alopaeus (2058)
Leif Schauman (2099)
Memme Aranko (1239)
Joakim Fabritius (1159)
AV
AV
AV
Kyrklätts Bk
18TEAM-ATimo Arppe (1166)
Annu Laukkanen (1278)
Kristina Fagerlund ()
Kaj Sundsten ()
H6
TBK
ÅBK
H6

Yhteensä 18 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun