Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

SM Swiss-IMP's -parikilpailu, 2-päiväinen

Kategoria: SM-kilpailu


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Kati Sandström ja Sami Mäki Lauantai, 08.07.2017 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 06.07.2017 20:00 Tampere 25 euroa/pelaaja
Lisätietoja
 Kilpailu on osa SM-viikko -tapahtumaa.

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Raimo Raunto (1036)
SavutonJuha Saarikoski (1469)
Savuton
2Mika Salomaa (1439)
Jyväskylän BKPekka Viitasalo (1094)
Tapiolan Trikki
3Pasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan TrikkiMartti Meronen (1219)
Turun BK
4Anni Mäkelä (1849)
Salon BkChrister Björkman (2126)
B-55
5Karri Kupari (2170)
B-55Timo Ollila (1113)
Porin BK
6Mauri Saastamoinen (1831)
KuloBridgeJuho Granström (1806)
Savuton
7Merja Viitasalo (1762)
Tapiolan TrikkiPaula Nurmi (1216)
Tapiolan Trikki
8Tero Koivu ()
Jyväskylän bkJuuso Fagerlund ()
B-19
9Johan Herrgård (1767)
AVJukka Mäntylä (2612)
Savuton
10Toivo Tikkanen ()
Maria Tulonen (1345)
Lahden bk
11Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon bkTimo Mäkelä (1319)
Salon bk
12Agneta Berglund (1091)
AVMaria Nordgren (1669)
AV
13Janne Vesterinen (1240)
Porin BkVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
14Bill Korsman (1290)
Vasa BkReko Märsylä (1453)
Vasa Bk
15Olavi Kivipensas (1808)
Turun BkMaria Mylläri (2891)
H6
16Mika Kiiskinen (1426)
Tampereen bridgekerhoHarri Huotari (1566)
Tammerbridge
17Kauko Koistinen (1438)
B-55Clas Nyberg (1167)
Vasa Bk
18Jesse Jäkärä (2724)
B-55Mika Karjalainen (1073)
H6
19Marko Tenn ()
ESTVilmar Vahe ()
EST
20Vahur Kurig ()
ESTJüri Aava ()
EST
21Lasse Bergroth (1040)
Salon BKMikko Nieminen (1354)
Turun BK
22Markku Lähteenoja (1448)
SavutonMirja Mäntylä (1039)
Tammerbridge
23Irmeli Fredriksson (2506)
Oulun BkTimo Sairanen (1034)
Oulun Bk
24Pia Erkkilä (1115)
ToppiMarkku Pekkinen (1829)
B-55
25Olli-Pekka Hinkkanen (2057)
Porin BKMikko Johansson (2030)
Porin BK
26Jaakko Elokorpi ()
SavutonKaj G Backas (1307)
Savuton
27Sanna Kitti (1149)
Vasa BKMilko Nuutila (1169)
Vasa BK
28Jarmo Laakso ()
Salon bkMarko Ketola (1588)
Tampereen bk
29Elina Laukkanen (1062)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
30Alma Koivu (3015)
Akaan BkMiia Vesala (1267)
Akaan Bk
31Pasi Suominen (1041)
TammerbridgeRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
32Teija Tuomi (1809)
Akaan BkVilma Noponen (1093)
Akaan Bk
33Taru Suppula (1100)
ToppiPiia Ruottinen (1010)
Jyväskylän BK
34Tatu Heikkinen ()
Lappeenrannan BkAri Pöppönen ()
Kajaanin Bk
35Klaus Harjunen ()
SavutonJoakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BK
36Ritva Peltomaa (1931)
Porin bkPirjo Nordström (1738)
Porin bk
37Tiina Elsinen (1147)
B55Antti Elsinen (1148)
B55
38Harri Sabelström (1609)
Tapiolan TrikkiKaija Peltola (1610)
Tapiolan Trikki
39Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
40Jonna Kaminen ()
TammerbridgeKari Koivisto ()
B-19
41Antti Kauppila ()
OY-bridgeSeppo Sauvola ()
OY-bridge
42Kari Engelbarth (1591)
ToppiPetri Ukkonen (1127)
Etiäiset
43Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk
44Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
45Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeNina Tyni (2863)
Tammerbridge
46Marja-Liisa Nurmi (1788)
TOPPIPentti Kaitala (1941)
TOPPI
47Vesa Leskelä (1070)
b55Jussi Tamminen (1320)
b55
48Arto Kosonen (2368 )
KUBVesa Pekkanen (2567)
Savuton
49johan linden ()
savutonosmo parviainen (1038)
savuton
50Pia Petäjä (1350)
Porvoon bkMikko Vänni (2815)
Porin bk
51Asko Riutta ()
TammerbridgeOlev Lillipuu ()
Tammerbridge
52Maija-Liisa Toivonen (1206)
Rauman bkMarjatta Panhelainen (1494)
Rauman bk
53Matt Niemi ()
Pyhäsalmen BkJorma Valta ()
Jyväskylän Bk
54Jarkko Kortemäki (1799)
KUBTero Topra (1798)
KUB
55Olli Perkiö ()
Juha Luostarinen (1009)
56Mart Maastik ()
SaaremaaHannes Linnamägi ()
Rakvere
57Sari Pelttari (1692)
TammerbridgeAntti Saarinen (1436)
Tammerbridge
58Irja Ahonen (1342)
Akaan BkVesa Viirelä (1997)
Ähtärin Bk
59Arttu Karhulahti (1616)
Salon bkKari Patana (1059)
Jyväskylän bk
60Orvo Backman (1603)
B-55Tuomas Vihavainen (1604)
B-55
61Heike Koistinen (2915)
SavutonVesa Alatalo (1594)
Tammerbridge
62Jaan Linnamägi ()
RakvereMikk Mirme ()
Tallinn

Yhteensä 62 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun